Sprawdź naszą ofertę, dostosujemy każdą usługę specjalnie dla Ciebie

Usługi na najwyższym poziomie

Bezpieczeństwo, pomoc i usługi na najwyższym poziomie

Oferowane usługi

Stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci

Przy pomocy działań profilaktycznych i leczniczych pozwala uniknąć poważniejszych konsekwencji próchnicy zębów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz sprzętu możecie być Państwo pewni, że wykonane odbudowy zębów będą trwałe i estetyczne.

Endodoncja - leczenie kanałowe

Polega na usunięciu zainfekowanej albo obumarłej miazgi z kanałów korzeniowych. Leczenie kanałowe zęba charakteryzuje się wysoką skutecznością. Jest bezpieczne i bezbolesne, ale dość czasochłonne.

Protetyka

Dziedzina ta zajmuje się odbudową braków zębowych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, wykonujemy plan leczenia i wstępny kosztorys. Przy wykonaniu protez acronowych pacjent otrzymuje certyfikat na wcześniej wymieniony materiał ACRON Prace protetyczne wykonujemy współpracując z doświadczonymi technikami dentystycznymi, którzy bazują na wysokiej jakości materiałach.

Chirurgia stomatologiczna - zabiegi ze znieczuleniem

Wykonujemy podstawowe zabiegi, takie jak: usuwanie zębów stałych i mlecznych, pierwsza pomoc przy wyrzynaniu się zębów „mądrości”, nacinanie ropni. Wszyskie zabiegi przeprowadzone są w przyjaznej atmosferze w znieczuleniu miejscowym.

    Wybierz usługę i wyślij prośbę o kontakt

    Prosimy o kontakt z naszym personelem recepcji w przypadku jakichkolwiek ogólnych lub medycznych pytań. Nasi lekarze odpowiedzą na pilne pytania lub telefony.

    Szybki kontakt

    Telefon

    +48 507 078 605