DOSKONAŁA Na podstawie 60 opinii Opublikowano na Pjoter Serdecznie polecam Panią dr Beatę, byłem już na kilkunastu wizytach w ciągu ostatnich paru lat i pomimo tego, że wizyty u dentysty nie wiążą się z niczym przyjemnym, to w tym gabinecie można się poczuć wyjątkowo dobrze zaopiekowanym!Opublikowano na Gosia Meglicz Zanim znalazłam ten gabinet byłam przerażona na samą myśl o wizycie u dentysty 🫣. Teraz chodzę na luzie, bez stresu 😎. Byłam na leczeniu, higienizacji i usuwaniu ósemki - wszystko bez bólu. Świetne Panie, spokojna, miła atmosfera i wszystko na bieżąco tłumaczone. Bardzo polecam!Opublikowano na Bartolomeo Vegano Serdecznie Polecam!Opublikowano na Tomasz Brodziak Świetna i miła obsługa. Wysoka jakość wykonania, świetna komunikacja. Polecam zabiegi higienizacyjne u Pani Karoliny. Profesjonalny gabinet.Opublikowano na Grażyna Kępka serdecznie polecam gabinet pani Beaty za profesjonalne podejście do klienta, nie ma problemu z umówieniem się na wizytę w dogodnym dla mnie terminieOpublikowano na Monika Z Pani doktor jest bardzo sympatyczna, delikatna i profesjonalna. Wizyta przebiegła spokojnie i bezboleśnie – serdecznie polecamOpublikowano na Alina Rzeźnik Gabinet AquaDent to pełen profesjonalizm, bardzo życzliwy personel. Lek. dent Beata Bartkowska jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, lekarz naprawdę godny polecenia. W kompetentny sposób zajęła się moimi zębami i przywróciła szeroki uśmiech na mojej twarzy. Serdecznie polecam !!!Opublikowano na Michał Rosół Przemiłe Panie mają piękne uśmiechy i tworzą piękne uśmiechy aż chce mi się uśmiechać od ucha do uchaWyświetlanie naszych najnowszych opinii
O nas
Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne w pełnym zakresie we współpracy z doświadczonymi specjalistami z zakresu chirurgii i ortodoncji.

